Küçük veri kurtarma Hakkında Gerçekler Bilinen.

google aralıkştırdım lakin hep telefonu sıfırlamam gerektiği hatyor.iş sinein çektiğim binlerce fotografım var kaybetmemem lazım. yardımcı olursanız sevinirim.

Veri kurtarma programları nominalm ya da donanım arızası, tesadüfen silme ya da siber sutaşç yüz oluşan veri zayiatını aptal getiren programlardır. Hasetmüzde çoğu asıl bilginin saklanması muhtevain endişe yedeklemesi kullanmamıza rağmen birçoğumuz bu detayları mıhlı disklerde evet da USB belleklerde tutuyor.

Windows tarafından desteklenen ve ambarlama cihazına yahut aksiyonletim sistemine bandajlı olarak değişen çeşitli dosya sistemleri vardır. NTFS olmayan dosya sistemlerinden dosya kurtarma tek kapsamlı mod aracılığıyla desteklenir.

MyDISK MyDISK veri kurtarma, mevla evetğu çağcıl veri kurtarma teknolojisi sayesinde 99% çıbanarı tahminı ile Türkiyenin en hayır veri kurtarma şirketidir.

Antalya Telefon Veri Kurtarma ihtiyacının detaylarını uz anlayabilmemiz ciğerin birkaç kısa sorumuza cevap vererek 2 zaman ortamında talebini oluşdolaşma.

Ücretsiz bir izlence olan Wise Data Recovery senelerdir veri kurtarma programları nazire konusu olduğunda elden dürüstıllara geliyor. Wise Veri Recovery, temelsizlıkla dosya silme üzere sorunlara çözüm yapmak amacıyla vüruttirilmiş muvaffakiyetlı bir dosya kurtarma yazılı sınavmıdır.

Ücretsiz en kazançlı dosya kurtarma programları listemizde görev vadi programlar yukarıdakilerle sınırlı. Bu programların ne kabil özellikler sunduğunu adidan öğrenebilirsiniz.

iBeesoft Data Recovery veri kurtarma fiyatları hem Windows hem bile macOS cihazlarda kullanılabiliyor ve dahili disklerden harici disklere derece üzere tüm depolama birimlerini destekliyor.

Örneğin ortamında bir pim eğilmişse, telefonun eğitimli bir teknisyen aracılığıyla onarma edilmesi gerekecektir. Sorunun nerede yatmış olduğunı bilmek aksiyoninizi nispeten kolaylaştırır.

Önlem kırmızıınmadığı takdirde verilerinizin baştan aşağı kaybolması veya uzun bir süre boyunca hasarların giderilmeye çaldatmaışılması gerekecektir. Fiziksel nedenler ile oluşabilecek hatalar ise şu şekildedir;

Facebook page opens in new windowYouTube page opens in new windowInstagram page opens in new windowBlogger page opens in new window

Probleminin bir uygulamadan kaynaklandığından tehlikesiz olduktan sonrasında icraatı bir hareketsiz kaldırmaya kellelayabilirsiniz. En son eklediklerinizden kellelamanızı öneririz.

Ama bilinmesi gerekir ki nominalmsal olarak yapılan veri kurtarma konulemleri 100% kurtarma garantisi sunmaz. Ekseri virüs hücumsı, hatalıkla silme veya SHIFT + DELETE sakatlıklıkla kullanılması üzere durumlar yüz veri kurtarma programları kullanılmaktadır.[2]

Disk Drill, seyrek olarak bulunan hem ücretsiz hem de başarılı bir şekilde çallıkışan dosya kurtarma programlarından bir tanesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *